23 Czerwiec 2018 04:11
Wyniki
Kolejka 1: 01 wrzesień/02 wrzesień 2012 (Sobota/Niedziela)
02 wrzesień17:00LKS Ceramika Opoczno-MULKS Łask8-2
01 wrzesień11:00PTC Pabianice-MKS Metalowiec Łódź3-2
01 wrzesień11:00GKS Bełchatów-Widok Skierniewice4-1
02 wrzesień13:00Akademia Piłkarska ŁKS-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola2-0
01 wrzesień15:00UKS SMS Łódź-ZKS Włókniarz Zgierz5-1
02 wrzesień13:00Mazovia Rawa Mazowiecka-Widzew Łódź0-1
Kolejka 2: 08 wrzesień/09 wrzesień 2012 (Sobota/Niedziela)
08 wrzesień14:00MULKS Łask-Widzew Łódź0-11
08 wrzesień11:00ZKS Włókniarz Zgierz-Mazovia Rawa Mazowiecka2-1
09 wrzesień16:00Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-UKS SMS Łódź0-3
08 wrzesień11:30Widok Skierniewice-Akademia Piłkarska ŁKS2-3
08 wrzesień11:00MKS Metalowiec Łódź-GKS Bełchatów1-4
08 wrzesień13:00LKS Ceramika Opoczno-PTC Pabianice3-0
Kolejka 3: 15 wrzesień/16 wrzesień 2012 (Sobota/Niedziela)
15 wrzesień11:00PTC Pabianice-MULKS Łask4-1
15 wrzesień11:00GKS Bełchatów-LKS Ceramika Opoczno5-1
15 wrzesień13:00Akademia Piłkarska ŁKS-MKS Metalowiec Łódź7-0
15 wrzesień15:00UKS SMS Łódź-Widok Skierniewice4-2
15 wrzesień12:00Mazovia Rawa Mazowiecka-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola1-2
15 wrzesień15:00Widzew Łódź-ZKS Włókniarz Zgierz2-2
Kolejka 4: 22 wrzesień/23 wrzesień 2012 (Sobota/Niedziela)
22 wrzesień14:00MULKS Łask-ZKS Włókniarz Zgierz2-7
22 wrzesień16:00Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-Widzew Łódź1-1
22 wrzesień12:00Widok Skierniewice-Mazovia Rawa Mazowiecka2-0
22 wrzesień11:00MKS Metalowiec Łódź-UKS SMS Łódź0-5
22 wrzesień11:00LKS Ceramika Opoczno-Akademia Piłkarska ŁKS2-2
22 wrzesień11:00PTC Pabianice-GKS Bełchatów2-3
Kolejka 5: 29 wrzesień/30 wrzesień 2012 (Sobota/Niedziela)
29 wrzesień11:00GKS Bełchatów-MULKS Łask4-0
29 wrzesień13:00Akademia Piłkarska ŁKS-PTC Pabianice5-0
29 wrzesień15:00UKS SMS Łódź-LKS Ceramika Opoczno6-0
29 wrzesień11:00Mazovia Rawa Mazowiecka-MKS Metalowiec Łódź4-1
29 wrzesień15:00Widzew Łódź-Widok Skierniewice4-1
29 wrzesień11:00ZKS Włókniarz Zgierz-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola1-1
Kolejka 6: 06 październik/07 październik 2012 (Sobota/Niedziela)
06 październik14:00MULKS Łask-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola0-8
06 październik12:00Widok Skierniewice-ZKS Włókniarz Zgierz4-0
06 październik11:00MKS Metalowiec Łódź-Widzew Łódź0-1
06 październik13:00LKS Ceramika Opoczno-Mazovia Rawa Mazowiecka0-1
06 październik11:00PTC Pabianice-UKS SMS Łódź0-5
06 październik13:00GKS Bełchatów-Akademia Piłkarska ŁKS0-2
Kolejka 7: 13 październik/14 październik 2012 (Sobota/Niedziela)
14 październik15:30Akademia Piłkarska ŁKS-MULKS Łask4-0
13 październik15:00UKS SMS Łódź-GKS Bełchatów3-2
14 październik11:00Mazovia Rawa Mazowiecka-PTC Pabianice5-1
13 październik11:00Widzew Łódź-LKS Ceramika Opoczno1-1
14 październik11:00Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-Widok Skierniewice1-1
15 listopad13:30ZKS Włókniarz Zgierz-MKS Metalowiec Łódź3-1
Kolejka 8: 20 październik/21 październik 2012 (Sobota/Niedziela)
20 październik14:00MULKS Łask-Widok Skierniewice1-3
20 październik11:00MKS Metalowiec Łódź-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola3-7
20 październik13:00LKS Ceramika Opoczno-ZKS Włókniarz Zgierz0-0
20 październik11:00PTC Pabianice-Widzew Łódź0-3
20 październik11:00GKS Bełchatów-Mazovia Rawa Mazowiecka1-0
20 październik13:00Akademia Piłkarska ŁKS-UKS SMS Łódź3-2
Kolejka 9: 27 październik/28 październik 2012 (Sobota/Niedziela)
26 październik17:00UKS SMS Łódź-MULKS Łask10-1
27 październik11:00ZKS Włókniarz Zgierz-PTC Pabianice4-0
27 październik15:00Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-LKS Ceramika Opoczno2-1
17 listopad11:00Widok Skierniewice-MKS Metalowiec Łódź3-0
18 listopada11:00Mazovia Rawa Mazowiecka-Akademia Piłkarska ŁKS0-1
18 listopad11:00Widzew Łódź-GKS Bełchatów0-2
Kolejka 10: 03 listopad/04 listopad 2012 (Sobota/Niedziela)
03 listopad14:00MULKS Łask-MKS Metalowiec Łódź2-1
03 listopad11:00LKS Ceramika Opoczno-Widok Skierniewice0-1
04 listopad11:00PTC Pabianice-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola1-3
04 listopad11:00GKS Bełchatów-ZKS Włókniarz Zgierz6-0
03 listopad13:00Akademia Piłkarska ŁKS-Widzew Łódź1-2
03 listopad13:00UKS SMS Łódź-Mazovia Rawa Mazowiecka3-1
Kolejka 11: 10 listopad/11 listopad 2012 (Sobota/Niedziela)
11 listopad11:00Mazovia Rawa Mazowiecka-MULKS Łask2-1
07 listopad16:00Widzew Łódź-UKS SMS Łódź0-3
10 listopad11:00ZKS Włókniarz Zgierz-Akademia Piłkarska ŁKS0-1
10 listopad14:00Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-GKS Bełchatów1-5
10 listopad11:30Widok Skierniewice-PTC Pabianice1-0
10 listopad11:00MKS Metalowiec Łódź-LKS Ceramika Opoczno1-7

Mecze

Następny | Poprzedni

Przeciwnik: Pogoń Zduńska Wola
Data: nie ustalono
Stadion: Zduńska Wola, Łaska 90
Rozgrywki: Woj. Liga Deyna

Tabela

1.
UKS SMS Łódź 11 30
2.
Akademia Piłkarska ŁKS 11 28
3.
GKS Bełchatów 11 27
4.
Widzew Łódź 11 21
5.
Widok Skierniewice 11 19
6.
Pogoń - Ekolog Zduńska Wola 11 18
7.
ZKS Włókniarz Zgierz 11 15
8.
Mazovia Rawa Mazowiecka 11 12
9.
LKS Ceramika Opoczno 11 12
10.
PTC Pabianice 11 6
11.
MULKS Łask 11 3
12.
MKS Metalowiec Łódź 11 0
Zobacz pełną tabelę

Wyniki

11. kolejka
[Logo] Włókniarz
0:1
ŁKS [Logo]
[Logo] Widzew
0:3
SMS [Logo]
[Logo] Metalowiec
1:7
Ceramika [Logo]
[Logo] Widok
1:0
PTC [Logo]
[Logo] Pogoń
1:5
GKS [Logo]
[Logo Mazovia
2:1
Łask [Logo]
Zobacz wszystkie wyniki
Statystyki indywidualne

Strzelcy | Asystenci

1. Kubicki Hubert 5
2. Krysiński Mateusz 4
3. Malinowski Kamil 4
4. Zawadowski Kamil 4
5. Tessmer Dawid 3
Zobacz wszystkich strzelców

Multimedia

Galeria | Video

Polecamy





Wyniki na żywo

Akademia Piłkarska ŁKS 1997


Zaloguj się

Ukryj panel


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie