22 Kwiecień 2018 16:11
Terminarz
Kolejka 12: Nie ustalono
______________MULKS Łask-LKS Ceramika Opoczno-
______________MKS Metalowiec Łódź-PTC Pabianice-
______________Widok Skierniewice-GKS Bełchatów-
______________Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-Akademia Piłkarska ŁKS-
______________ZKS Włókniarz Zgierz-UKS SMS Łódź-
______________Widzew Łódź-Mazovia Rawa Mazowiecka-
Kolejka 13: Nie ustalono
______________Widzew Łódź-MULKS Łask-
______________Mazovia Rawa Mazowiecka-ZKS Włókniarz Zgierz-
______________UKS SMS Łódź-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-
______________Akademia Piłkarska ŁKS-Widok Skierniewice-
______________GKS Bełchatów-MKS Metalowiec Łódź-
______________PTC Pabianice-LKS Ceramika Opoczno-
Kolejka 14: Nie ustalono
______________MULKS Łask-PTC Pabianice-
______________LKS Ceramika Opoczno-GKS Bełchatów-
______________MKS Metalowiec Łódź-Akademia Piłkarska ŁKS-
______________Widok Skierniewice-UKS SMS Łódź-
______________Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-Mazovia Rawa Mazowiecka-
______________ZKS Włókniarz Zgierz-Widzew Łódź-
Kolejka 15: Nie ustalono
______________ZKS Włókniarz Zgierz-MULKS Łask-
______________Widzew Łódź-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-
______________Mazovia Rawa Mazowiecka-Widok Skierniewice-
______________UKS SMS Łódź-MKS Metalowiec Łódź-
______________Akademia Piłkarska ŁKS-LKS Ceramika Opoczno-
______________GKS Bełchatów-PTC Pabianice-
Kolejka 16: Nie ustalono
______________MULKS Łask-GKS Bełchatów-
______________PTC Pabianice-Akademia Piłkarska ŁKS-
______________LKS Ceramika Opoczno-UKS SMS Łódź-
______________MKS Metalowiec Łódź-Mazovia Rawa Mazowiecka-
______________Widok Skierniewice-Widzew Łódź-
______________Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-ZKS Włókniarz Zgierz-
Kolejka 17: Nie ustalono
______________Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-MULKS Łask-
______________ZKS Włókniarz Zgierz-Widok Skierniewice-
______________Widzew Łódź-MKS Metalowiec Łódź-
______________Mazovia Rawa Mazowiecka-LKS Ceramika Opoczno-
______________UKS SMS Łódź-PTC Pabianice-
______________Akademia Piłkarska ŁKS-GKS Bełchatów-
Kolejka 18: Nie ustalono
______________MULKS Łask-Akademia Piłkarska ŁKS-
______________GKS Bełchatów-UKS SMS Łódź-
______________PTC Pabianice-Mazovia Rawa Mazowiecka-
______________LKS Ceramika Opoczno-Widzew Łódź-
______________MKS Metalowiec Łódź-ZKS Włókniarz Zgierz-
______________Widok Skierniewice-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-
Kolejka 19: Nie ustalono
______________Widok Skierniewice-MULKS Łask-
______________Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-MKS Metalowiec Łódź-
______________ZKS Włókniarz Zgierz-LKS Ceramika Opoczno-
______________Widzew Łódź-PTC Pabianice-
______________Mazovia Rawa Mazowiecka-GKS Bełchatów-
______________UKS SMS Łódź-Akademia Piłkarska ŁKS-
Kolejka 20: Nie ustalono
______________MULKS Łask-UKS SMS Łódź-
______________Akademia Piłkarska ŁKS-Mazovia Rawa Mazowiecka-
______________GKS Bełchatów-Widzew Łódź-
______________PTC Pabianice-ZKS Włókniarz Zgierz-
______________LKS Ceramika Opoczno-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-
______________MKS Metalowiec Łódź-Widok Skierniewice-
Kolejka 21: Nie ustalono
______________MKS Metalowiec Łódź-MULKS Łask-
______________Widok Skierniewice-LKS Ceramika Opoczno-
______________Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-PTC Pabianice-
______________ZKS Włókniarz Zgierz-GKS Bełchatów-
______________Widzew Łódź-Akademia Piłkarska ŁKS-
______________Mazovia Rawa Mazowiecka-UKS SMS Łódź-
Kolejka 22: Nie ustalono
______________MULKS Łask-Mazovia Rawa Mazowiecka-
______________UKS SMS Łódź-Widzew Łódź-
______________Akademia Piłkarska ŁKS-ZKS Włókniarz Zgierz-
______________GKS Bełchatów-Pogoń - Ekolog Zduńska Wola-
______________PTC Pabianice-Widok Skierniewice-
______________LKS Ceramika Opoczno-MKS Metalowiec Łódź-

Mecze

Następny | Poprzedni

Przeciwnik: Pogoń Zduńska Wola
Data: nie ustalono
Stadion: Zduńska Wola, Łaska 90
Rozgrywki: Woj. Liga Deyna

Tabela

1.
UKS SMS Łódź 11 30
2.
Akademia Piłkarska ŁKS 11 28
3.
GKS Bełchatów 11 27
4.
Widzew Łódź 11 21
5.
Widok Skierniewice 11 19
6.
Pogoń - Ekolog Zduńska Wola 11 18
7.
ZKS Włókniarz Zgierz 11 15
8.
Mazovia Rawa Mazowiecka 11 12
9.
LKS Ceramika Opoczno 11 12
10.
PTC Pabianice 11 6
11.
MULKS Łask 11 3
12.
MKS Metalowiec Łódź 11 0
Zobacz pełną tabelę

Wyniki

11. kolejka
[Logo] Włókniarz
0:1
ŁKS [Logo]
[Logo] Widzew
0:3
SMS [Logo]
[Logo] Metalowiec
1:7
Ceramika [Logo]
[Logo] Widok
1:0
PTC [Logo]
[Logo] Pogoń
1:5
GKS [Logo]
[Logo Mazovia
2:1
Łask [Logo]
Zobacz wszystkie wyniki
Statystyki indywidualne

Strzelcy | Asystenci

1. Kubicki Hubert 5
2. Krysiński Mateusz 4
3. Malinowski Kamil 4
4. Zawadowski Kamil 4
5. Tessmer Dawid 3
Zobacz wszystkich strzelców

Multimedia

Galeria | Video

Polecamy





Wyniki na żywo

Akademia Piłkarska ŁKS 1997


Zaloguj się

Ukryj panel


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie