AP ŁKS 2:0 Pogoń - Ekolog Zduńska Wola
Dodane przez Orzech dnia 02 wrzesień 2012 22:45

Dzisiaj Ełkaesiacy urodzeni w 1997 roku po raz pierwszy w tym sezonie zmierzyli się w meczu o punkty. W potyczce ze zdecydowanie słabiej notowanym rywalem Biało-Czerwono-Białym udało się strzelić zaledwie dwa gole, co jednak wystarczyło do zgarnięcia trzech punktów. [Czytaj więcej]
Rozszerzona zawartość newsa

Dzisiaj Ełkaesiacy urodzeni w 1997 roku po raz pierwszy w tym sezonie zmierzyli się w meczu o punkty. W potyczce ze zdecydowanie słabiej notowanym rywalem Biało-Czerwono-Białym udało się strzelić zaledwie dwa gole, co jednak wystarczyło do zgarnięcia trzech punktów.W pierwszej części spotkania po rajdzie i dośrodkowaniu w pole karne przebojowego lewego obrońcy ŁKS, Patryka Tomalczyka piłkę do siatki skierował zamykający akcję Mateusz Krysiński.

Przy drugim trafieniu ponownie znaczącą rolę odegrał Krysiński, który odzyskał chwilę wcześniej straconą futbolówkę i zagrał do Huberta Kubickiego. Najskuteczniejszy strzelec Wice-Mistrzów województwa łódzkiego minął rywala, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i nie pozostawił bramkarzowi Pogoni złudzeń.

W najbliższą sobotę podopieczni Artura Kościuka rozegrają pierwsze spotkanie wyjazdowe tego sezonu. Rywalem ŁKS będzie skierniewicki Widok, z którym to spotkania zawsze obfitowały w emocje.


Akademia Piłkarska ŁKS '97 2:0 Pogoń - Ekolog Zduńska Wola '97
bramki: Krysiński, Kubicki